KAI & KASHO, Revoluční 23, 11000 Praha 1 +420 607581565, info@strihej.cz

Chcete nůžky, které Vás nezklamou?

Kupte si Kasho!

Oficiální distribuce pro ČR.

Perfektní servis!

  Nejprodávanější kadeřnické nůžky

  Kdo jsme

  Jsme oficiální distributor kadeřnických nůžek KASHO. Jako výhradní a oficiální dovozce těchto nůžek Vám dokážeme poskytnout:

  • kadeřnické nůžky máme skladem
  • na nůžky Vám poskytneme perfektní servis
  • máte jistotu, že nůžky, které si u nás koupíte, splňují i ty nejnáročnější požadavky
  • nůžky vyrobené v Japonsku se Vám vždy vyplatí
  Obchodovat s námi je radost. 

  O nás

  Společnost OVIS CZ s.r.o. byla založena v polovině roku 1999 a od začátku se zabývala dovozem nožů od německé firmy Puma a finské firmy Marttiini. Později byla oslovena renomovaným japonským výrobcem nožů KAI. Firma OVIS CZ s.r.o. je výhradní distributor společnosti KAI na kuchyňské nože a profesionální kadeřnické nůžky KASHO a Wasabi, které jsou považovány za  absolutní světovou špičku. Firma KAI vyrábí řadu profesionálních kuchyňských nožů a jejím vrcholem jsou nože Shun vyrobené z damascenské oceli. Tyto nože získaly na mezinárodní výstavě nožů v Brně v roce 2002 a 2005 vrcholné ocenění „Nůž roku 2002“ a „Nůž roku 2005“ v kategorii otevřených užitkových nožů.

  Dále firma OVIS CZ s.r.o.zastupuje americkou firmu KERSHAW, která patří japonské firmě KAI vyrábějící nože lovecké, užitkové i pro volný čas. Od března 2009 nově zastupujeme anglickou firmu BISBELL, jejíž vynikající magnetické produkty jsou již v naší nabídce.

  Akční nabídka pro kadeřnická studia

  Pokud máte kadeřnické studio, určitě Vás napadlo, jestli nabízíme množstevní slevy. Co udělat?

  • objednejte si v našem e-shopu 5 kadeřnických nůžek
  • do objednávky uveďte slevový kód 5plus1
  • nejlevnější nůžky Vám nezapočítáme do ceny
  S námi budete mít nejen kvalitní kadeřnické nůžky, ale také u nás díky takovýmto akcím (příp. výprodejům končících řad) můžete získat skvělé slevy na nůžky pro kadeřníky.

   

  Tak hurá nakupovat

   

  KML-55OS KASHO MILLENIUM nůžky délka 5,5 palce offset

   

  Zajímavosti, rady a doporučení

   

  Znáte město Solingen? Pokud ano, tak jistě víte, že je to průmyslové město blízko Dusseldorfu, kde se vyrábí nože i nůžky světových značek (nejen kadeřnické), odtud také vzniklo označení kvalitních nožů či nůžek jako Solingen. Solingen je tím známý po celé Evropě. 

   V případě, že si tedy chcete koupit tzv. Solingenky kadeřnické nůžky, pak byste měli vědět, že žádná taková značka neexistuje, jde o označení místa, kde se takové nůžky vyrábějí, případně kde sídlí firma, která je vyrábí( např.může sídlit v Solingenu a vyrábět v Číně).

  F irma KAI vyrábí kadeřnické nůžky Kasho v Japonsku ve městě Seki (což je v podstatě japonský Solingen) a centrálu pro Evropu má ve městě Solingen. Co mají společného? V obou oblastech byl dostatek železné rudy, uhlí a vody, což je potřebné právě pro jejich výrobu.

   

  Copyright by OVIS CZ s.r.o.